Rodinné domy UNO Zvončín

Na predaj
od 89 000,- €
rodinné domy
Zvončín

NEOREAL ponúka na predaj moderné radové tehlové rodinné domy v novovznikajúcej lokalite “Nad Tehelňou” obce Zvončín, vzdialenej iba 7km severozápadne od Trnavy.

4-izbové rodinné domy UNO s rekuperáciou a energetickým certifikátom A1 spĺňajú podmienky moderného bývania za bezkonkurenčnú cenu situované na pozemkoch od 257 m² do 326 m²

Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, troch samostatných izieb, kúpeľne, samostatnej toalety, obývacej izby spojenej s kuchyňou, odkiaľ je prístup na 12 m² terasu. Dispozíciu je však možné individuálne upraviť na základe požiadaviek.

V cene “HOLODOM” máte dokončené rozvody elektriky, vody, odpadu, plynu a ústredného kúrenia s plynovým kotlom, zásuvky, omietky, potery, fasáda, zateplenie, strecha, plastové okná, dvere, terasa, chodník a parkovacie státie zo zámkovej dlažby, terénne úpravy a oplotenie pozemku.

Komfort podlahového kúrenia si môžete dopriať za cenu 2.400,-€.

Pri dokončení domu “ŠTANDARD” máte na výber zo širokej ponuky použitých materiálov interiérových dverí, zárubní, parkiet, sanity a batérie, dlažby a obkladov za cenu 8.000,-€, vrátane kolaudácie nehnuteľnosti.

Začiatok realizácie 07/17, ukončenie 8-12 mesiacov od začiatku výstavby.

Vychutnajte si pokojné moderné bývanie len 10 minút od Trnavy.


Chcete vedieť viac? Napíšte nám!

Máte záujem o projekt?

Kontaktujte nás


osobných údajov

Tomáš Andel

+421 911 147 939
andel@neoreal.sk