Reprezentatívne sídlo firmy v Trnave
Reprezentatívne sídlo firmy v Trnave
Reprezentatívne sídlo firmy v Trnave
Reprezentatívne sídlo firmy v Trnave
Reprezentatívne sídlo firmy v Trnave
Reprezentatívne sídlo firmy v Trnave

Viete si predstaviť sídliť Vašu firmu v budove s historickým nádychom, v srdci Trnavy, len 5 minút pešo od hlavného námestia a historického centra Trnavy? Priestor, kde budete môcť na jednom poschodí prijímať návštevy alebo klientov v reprezentatívnom prostredí, na inom budú môcť nerušene pracovať ľudia vo viacerých kanceláriách a na ďalšom zasa budú okrem kancelárií, aj dostatočné priestory vo veľkej alebo malej zasadačke na porady a rokovania?

Toto všetko nájdete v novom sídle Vašej firmy na Študentskej ulici v Trnave. Priamo v areály sú parkovacie miesta minimálne pre 10 áut, z toho dve budú schované aj v uzatvárateľnej garáži. Budova je prispôsobená pre sídlo firmy, respektíve kancelárske priestory. Je v nej zavedený vysokorýchlostný internet, miestnosti sú klimatizované a je napojená na alarm.

Priestor sa prenajíma už aj s pracovnými stolmi a ďalším kancelárskym vybavením. Pivničné priestory sa dajú využívať aj ako archív, serverovňa a podobne. Každé poschodie má svoju kúpeľňu a toaletu a rovnako tak kuchynku. Môžete si vybrať, či si pripravíte jedlo vo vašej kuchynke alebo sa prejdete do mesta a vyberiete si jednu z mnohých reštaurácii.

V dotyku objektu je taktiež park nazývaný Promenáda, ktorý je ideálny na oddychové prechádzky, ktoré môžu pomôcť zrelaxovať a prísť na iné myšlienky. V tesnej blízkosti je aj cukráreň, lekáreň a potraviny.

Celý objekt má veľkorysých 480 m2 úžitkovej plochy a stojí na pozemku 779m2.

Vykročte do Nového roka so správnym rozhodnutím a posuňte Vašu firmu na vyšší level s vlastnými reprezentatívnymi priestormi.

Dušan Sivák
sivak@neoreal.sk
0911880988

Viac
Informácií
Máte záujem o projekt?


osobných údajov