Predaj zabehnutej a úspešnej prevádzky
Predaj zabehnutej a úspešnej prevádzky
Predaj zabehnutej a úspešnej prevádzky
Predaj zabehnutej a úspešnej prevádzky
Predaj zabehnutej a úspešnej prevádzky

Neoreal exkluzívne ponúka na predaj úspešnú prevádzku Baldisimi – reštaurácia. Ponuka je naozaj jedinečná, najmä vďaka charakteru priestoru, lokalite a plno spokojných zákazníkov, ktorí sa radi vracali do podniku.

Priestor sa nachádza na ulici Tamaškovičova 1 v Trnave. V blízkosti lokality sa nachádza úplne občianske vybavenie a práve preto podnik navštevovalo množstvo zákazníkov a obyvateľov. Celá zastavaná plocha je o výmere 172,3 m2. Úžitková plocha ponúkanej prevádzky je o výmere 132,5 m2.

Dispozične objekt pozostáva z reštaurácie, ktorá má 33,3 m2, z baru a zázemia baru, ktoré majú dohromady 23,1 m2. V objekte sa nachádzajú tri toalety a z toho jedna pre dámy, druhá pre pánov a tretia pre zamestnancov. V objekte je tiež priestor pre kuchyňu o výmere 32,8 m2 a sklad o výmere 15,5 m2. K dispozícií je taktiež kancelária a kotolňa/sklad. Priestor je rozsiahly, pekný a s dobrým dispozičným riešením.

Prevádzka Baldisimi v Trnave je zabehnutou reštauráciou a je známa a obľúbená medzi zákazníkmi. Prevádzka funguje už celých 7 rokov a stále nestratila na popularite. Majiteľ je ochotný ponúknuť know how a pomôže novému majiteľovi k úplnej spokojnosti.

Nezískate iba priestor, získate zabehnutú, fungujúcu, obľúbenú prevádzku a značku, ktorú pozná v Trnave každý.

Neváhajte a ozvite sa už dnes. Veríme, že práve Vy dáte reštaurácií nový dych.

Cena odstupného : 100.000 € bez DPH

Cena mesačného nájmu : 620€/mesiac + energie

 

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie ma neváhajte kontaktovať

 

Tomáš Andel

+421 911 147 939

andel@neoreal.sk

Viac
Informácií
Máte záujem o projekt?


osobných údajov