Nadštandardný 5izbový vidiecky dom Borová

Na predaj
189.900,-€
rodinné domy
Borová

Ak chcete uniknúť od ruchu mesta a hľadáte kľud, prírodu a ničím nerušené bývanie pre vás a vašu rodinu ponúkame vám novostavbu 5 izbového vidieckeho domu v obci Borová vzdialeného len 10 minút jazdy autom do Trnavy. Samostatne stojaci rodinný dom je situovaný v tichej ulici mimo hlavnej cesty a obklopený zeleňou, kde sa vaše sny a predstavy o dokonalom bývaní stanú realitou.

Architektúra domu prepája tradičný vidiecky štýl s trendami a nárokmi na dnešné bývanie. Stropné konštrukcie z masívnych drevených trámov sú priznané v interiéry. Teplo domova znásobujú pasívne okná s drevenou imitáciou a podlahové kúrenie s elektrickým kotlom. Dom má vlastnú čističku odpadov, je napojený na vodovod plus má vlastnú studňu slúžiacu na zavlažovanie záhrady.

Juhozápadná orientácia domu poskytuje dostatok slnečných lúčov a osadenie domu do jestvujúcej zelene a okolia poskytuje zároveň príjemné tienisté zátišia záhrady. Schladenie v letných horúčavách si môžete dopriať vo vínnej pivnici priamo na pozemku, ktorý má celkovú výmeru 637m2.

Dispozícia domu je koncipovaná ako priestor pre zabezpečenie základných aktivít  s možnosťou uspokojiť pomerne rozsiahly spoločenský život a vytvorenie bývania v súkromí, s logickým rozdelením na dennú a nočnú časť o celkovej výmere 211m2. Slnečná a vzdušná obývacia izba s predprípravou na krb je prepojená jedálenským sedením s kuchyňou a špajzou. V nočnej časti je hosťovská izba s vlastnou kúpeľnou a toaletou, 2 priestranné detské izby a samostatná kúpeľňa s toaletou. Na konci domu sa nachádza hlavná manželská spálňa s vlastnou kúpeľnou. Podbránie je priechodné do dvorovej časti a do domu, zároveň slúži aj ako garáž. Hlavný vstup je riešení z bočnej strany domu.

Pozrite si videoobhliadku tohto zaujímavého vidieckeho domu.


Chcete vedieť viac? Napíšte nám!

Máte záujem o projekt?

Kontaktujte nás


osobných údajov

PhDr. Jakub Feranec

+421 904 618 332
feranec@neoreal.sk