Druhá etapa projektu Častkovce spustená
Druhá etapa projektu Častkovce spustená
Druhá etapa projektu Častkovce spustená
Druhá etapa projektu Častkovce spustená
Druhá etapa projektu Častkovce spustená
Druhá etapa projektu Častkovce spustená
Druhá etapa projektu Častkovce spustená
Druhá etapa projektu Častkovce spustená

Po úspešnom ukončení prvej etapy v projekte Častkovce, spúšťame ďalšiu etapu 9 bytových jednotiek s vonkajšími parkovacími státiami.Ponúkame 1 a 4izbové byty na predaj o výmere od 29,8m2 až 115,8m2.

POUŽITÉ MATERIÁLY
NOSNÉ KONŠTRUKCIE A PRIEČKY: základy sú betónové so železobetónovou doskou. Obvodové vonkajšie murivo z tehál HELUZ Family hr. 440mm. Priečky sú z tehál Heluz hr. 140mm.
STROPY A STRECHA: steny sú ukončené železobetónovým vencom, na ktorom je uložený drevený krov s krytinou značky Terran Danubia Evo, zateplený minerálovou vlnou 400mm.
VÝPLNE OTVOROV: všetky okná, vstupné vchodové dvere a dvere na terasu sú plastové biele, všetky okná a dvere sú s trojsklom s otváraním z boku aj ako vetračka, štandardná výbava: poistka proti chybnej manipulácii na OS (okná + mikroventilácia). Byt na 1.poschodí má strešné okná zn. VELUX.
ÚPRAVA STIEN: vnútorné steny sú z jednovrstvovej sádrovej gletovanej omietky. Obvodové murivo je upravené jadrovou omietkou a silikónovou omietkou.
VYKUROVANIE A ROZVODY: vykurovanie a ohrev TÚV je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom značky Viessmann s vodným podlahovým kúrením značky Comisa. Sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky- štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou “čokoládkou” svietidlá nie sú zahrnuté v cene), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod. Zmeny v rozvodoch za príplatok.
VONKAJŠIE ÚPRAVY: spevnené plochy pred vstupom a okolo celej budovy (spoločné priestory) vyhotovené z betónovej zámkovej dlažby. Oplotenie v prednej časti pozemku z betónových tvárnic, v bočnej časti (medzi predzáhradkami bytov) poplastované pletivo a oceľové stĺpy bez brány a bráničky.
MOŽNOSŤ ZAKÚPENIA:
– Parkovacieho státia do súkromného vlastníctva v cene 1.500.-EUR s DPH
INTERIÉR:
VCHODOVÉ DVERE DO BYTOV- dvere DRE v úprave CELL, biele
SCHODISKO- keramická gresová dlažba
CHODBA- keramická gresová dlažba
KOPKA- keramická gresová dlažba
EXTERIÉR:
BALKÓN- exteriérová mrazuvzdorná gresová dlažba so soklom, zábradlie

Obec Častkovce sa môže pýšiť svojou polohou v blízkosti Malých Karpát. Okolitá krása vám vyrazí dych a zároveň poskytne dostatočnú pohodu.

Výborná dostupnosť

Do okolitých miest to nemáte ďaleko. Bytové domy sa nachádzajú 8 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan. Najbližšie napojenie na diaľnicu D1 smer Bratislava alebo Žilina je od vás len 12 km.

Kompletná občianska vybavenosť

Cena nehnuteľnosti je od 33.900.-EUR do 97 900.-EUR

Byt je možné kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie ma neváhajte kontaktovať.

 

Viac
Informácií
Máte záujem o projekt?


osobných údajov

PhDr. Karol Zachar PhD.