4 izbový dom v Novom Meste nad Váhom
4 izbový dom v Novom Meste nad Váhom
4 izbový dom v Novom Meste nad Váhom
4 izbový dom v Novom Meste nad Váhom
4 izbový dom v Novom Meste nad Váhom

Chcete sa osamostatniť a plánujete kúpu niečoho vlastného? Mať svoj pozemok a bývať v kľudnej časti?

Nové Mesto nad Váhom, konkrétne lokalita Bzinská patrí aktuálne k najžiadanejšej lokalite na bývanie. Aj preto tam neutícha stavebný ruch a okrem posunutia hraníc mesta si vyžiadala táto lokalita aj vytvorenie dvoch nových ulíc. Medzi hlavné charakteristiky lokality patrí príjemné tiché prostredie a zároveň rýchly prístup do centra mesta. Pozrite si ponúkané domy a začnite si plniť sen o vlastnom bývaní.

– Lokalita: Bzinská ulica
– Benefity okresného mesta Nové Mesto nad Váhom
– Priamy výjazd na diaľnicu D1 smer Bratislava, Žilina
– Kompletná občianska vybavenosť: pošta, materské školy, základné školy, stredné školy, gastro zariadenia, detské ihriská a športoviská, zariadenia sociálnej pomoci, nemocnica, a iné
– Pohybové aktivity a relax v blízkosti predmetnej lokality
– Blízkosť centra mesta

Vyberte si z našej ponuky útulných a moderných rodinných domov „bungalov“

Ponúkaná nehnuteľnosť má úžitkovú plochu  108,95 m2. Priestranný bungalov je v štvorizbovom prevedení, ponúka nadštandardný komfort bývania pri skvelom pomere kvality, ceny a rozlohy. Moderná dispozícia zahŕňa tri spálne s dostatočným úložným priestorom, samostatnú toaletu s umývadlom, kúpeľňu, technickú miestnosť, špajzu a veľkú obývaciu miestnosť s kuchyňou a východom na terasu. Terasa sa nachádza na priestore veľkom 32,58 m2, 20,49 m2 pod prístreškom.  Podstatným benefitom je podlahové kúrenie, vydláždenie chodníka, prístrešok na parkovanie 30,76 m2 a oplotenie, ktoré sú zahrnuté v cene holodomu.

Všetky stavby sú inšpirované modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Samozrejmosťou je možnosť dokončenia na „kľúč“ v zmysle individuálnych preferencií klienta.

Poskytujeme profesionálne finančné, právne aj technické poradenstvo.

Pre bližšie informácie nás neváhajte nezáväzne kontaktovať.

 

Viac
Informácií
Máte záujem o projekt?


osobných údajov