Bývajte v novom, bývajte v Častkovciach

Bývajte v novom, bývajte v Častkovciach

Projekt v Častkovciach realizovaný spoločnosťou ROYALDOM je výbornou voľbou vášho nového bývania. Bytové domy sú ideálom pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj vidieka so všetkými jeho krásami na úpätí Malých Karpát, zároveň sa nechcú vzdať ani výbornej dostupnosti a kontaktu s mestom.

  • Lokalita: Nová ulica
  • 8 km od Nového Mesta nad Váhom, 15 km od Piešťan
  • 12 km od najbližšieho napojenia na diaľnicu D1 smer Bratislava, Žilina
  • Kompletná občianska vybavenosť: potraviny, pošta, materská škola, základná škola, kaviareň, detské ihriská a športovisko
  • Pohybové aktivity a relax v blízkosti parku s bohatou zeleňou
  • Blízkosť centra obce

Vyberte si z našej ponuky útulných a moderných rodinných domov “bungalov”:

Bungalov  137. 900,- s DPH

 

Ponúkaná nehnuteľnosť má úžitkovú plochu  108,95 m2. Priestranný bungalov je v štvorizbovom prevedení, ponúka nadštandardný komfort bývania pri skvelom pomere kvality, ceny a rozlohy. Moderná dispozícia zahŕňa tri spálne s dostatočným úložným priestorom, samostatnú toaletu s umývadlom, kúpeľňu, technickú miestnosť, špajzu a veľkú obývaciu miestnosť s kuchyňou a východom na terasu. Terasa sa nachádza na priestore veľkom 32,58 m2, 20,49 m2 pod prístreškom.  Podstatným benefitom je podlahové kúrenie, vydláždenie chodníka, prístrešok na parkovanie 30,76 m2 a oplotenie, ktoré sú zahrnuté v cene holodomu.

Všetky stavby sú inšpirované modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Samozrejmosťou je možnosť dokončenia na „kľúč“ v zmysle individuálnych preferencií klienta.

Poskytujeme profesionálne finančné, právne aj technické poradenstvo.

Pre bližšie informácie nás neváhajte nezáväzne kontaktovať.

Viac
Informácií
Máte záujem o projekt?


osobných údajov