Veselé Bývanie

2018
rodinné domy
Veselé

Vždy ste túžili po priestrannom a modernom bývaní s vlastnou záhradou?

 

Unikátny projekt 6 rodinných domov nachádzajúci sa na súkromnej ulici v srdci malebnej obce Veselé,  splní najnáročnejšie očakávania vašej rodiny. Okolie poskytne komfort občianskej vybavenosti s dobrou dopravnou dostupnosťou ale prekrásnou prírodou v okolí. Poštu, potraviny, školu či škôlku máte v pešom dosahu. Kúpeľné mesto Piešťany je vzdialené len 12 km.

 

ZARUČENÁ KVALITA

Výstavba dvojpodlažných rodinných domov bola navrhnutá ako harmonicky ucelená strana ulice v modernom duchu. Tehlovú konštrukciu zn. HELUZ hrúbky 44 cm nie je potrebné zateplovať polystyrénom takže dom bude prirodzene „dýchať“ bez tepelných strát. V kombinácii s plastovými oknami s izolačným trojsklom, podlahovým kúrením, rekuperáciou, prípravou na krb a klimatizáciou zabezpečia pohodlný, bezpečný domov šetriaci zdravie a hlavne rodinný rozpočet.

 

ROZUMNÉ RIEŠENIA

Dispozícia kladie dôraz na funkcionalitu a vzdušnosť rodinných domov s množstvom odkladacích priestorov. Oddelená denná a nočná časť poskytne každému členovi rodiny potrebné súkromie. 3 spálne, 2 kúpeľne, vizuálne prepojená obývacia miestnosť s kuchyňou, jedálňou a špajzou uspokoja i početnejšiu rodinu. Interiér je presvetlený nádhernými francúzskymi oknami a večerné posedenia si vychutnáte na prekrytej terase s JZ orientáciou.

 

PONUKA RODINNÝCH DOMOV

RODINNÝ DOM 1 – pozemok 466,4 m2, podlahová plocha 148,1 m2, zastavaná plocha 102,94 m2, vonkajšia terasa 17,15m2, 3 parkovacie miesta – PREDANÉ

RODINNÝ DOM 2 – pozemok 362,0 m2, podlahová plocha 148,1 m2, zastavaná plocha 102,94 m2, vonkajšia terasa 17,15m2, 3 parkovacie miesta – VOĽNÉ

RODINNÝ DOM 3 – pozemok 337,7 m2, podlahová plocha 148,1 m2, zastavaná plocha 102,94 m2, vonkajšia terasa 17,15m2, 3 parkovacie miesta – VOĽNÉ

RODINNÝ DOM 4 – pozemok 316,7 m2, podlahová plocha 148,1 m2, zastavaná plocha 102,94 m2, vonkajšia terasa 17,15m2, 3 parkovacie miesta – VOĽNÉ

RODINNÝ DOM 5 – pozemok 305,2 m2, podlahová plocha 148,1 m2, zastavaná plocha 102,94 m2, vonkajšia terasa 17,15m2, 3 parkovacie miesta – VOĽNÉ

RODINNÝ DOM 6 – pozemok 372,2 m2, podlahová plocha 145,6 m2, zastavaná plocha 113,27 m2, vonkajšia terasa 23,65m2, 3 parkovacie miesta  – PREDANÉ

 

PREHĽADNÉ FINANCOVANIE

Kúpa Veselého bývania pozostáva z troch krokov:

– podpisu Rezervačnej zmluvy, pri jej podpise uhradíte rezervačný poplatok vo výške 2 100 €

– podpisu Zmluvy o budúcej zmluve, v ktorej si dohodneme financovanie nehnuteľnosti

– podpisu Kúpnej zmluvy. Po skolaudovaní Vášho rodinného domu a uhradení plnej Kúpnej ceny sa stávate vlastníkom Vášho nového domova.

Keďže nám záleží na Vašej spokojnosti, zabezpečili sme aj možnosť nezávislej konzultácie a pomoc s vybavením hypotekárneho financovania Vášho bývania.

 

VESELÉ BÝVANIE

Príjemné prostredie, moderná architektúra, precízne a detailné vyhotovenie, kvalitné materiály a výborné dispozičné riešenia projektu Veselé bývanie Vám ponúka oveľa viac ako bežnú novostavbu rodinného domu. Nechajte sa očariť !

Všetky projekty
Počet objektov 6
Počet bytov
Počet podlaží

Realizované služby

Marketingová podpora Predaj

Ďalšie projekty

Dolinky

2019
pozemky
Moravany nad Váhom

Rodinné domy a pozemky kúsok od Piešťan. To je projekt Dolinky, ktorého hlavnými prívlastkami sú komfort, kvalita a bezpečie.

Zistiť viac

Slnečné pozemky

2019
pozemky
Cífer - Pác

Miesto ktoré splní všetky vaše požiadavky na bezpečné, kvalitné a moderné bývanie je práve v projekte Slnečné pozemky!

Zistiť viac

Veselé Bývanie

2018
rodinné domy
Veselé

Vždy ste túžili po priestrannom a modernom bývaní s vlastnou záhradou?

Zistiť viac

MARGARÉTKY- skolaudované

2018
rodinné domy
Slovenský Grob

Hľadáte cenovo dostupné bývanie v blízkosti Bratislavy s dobrým dopravným napojením, plnou občianskou vybavenosťou a malebným výhľadom na Malé Karpaty ?

Zistiť viac

BYTY a DOMY ROYALDOM

2019
byty
Častkovce

Bytový dom/ČASTKOVCE/Rodinné domy/NOVÉ MESTO NAD VÁHOM/

Zistiť viac

Bývame MILO

2018
byty
Miloslavov

V tejto hektickej dobe prichádzame s obytným projektom Milo, ktorý je doslova oázou stvorenou pre pohodový život.

Zistiť viac

Na Peknom Poli

2017
rodinné domy
Trnava

Bývanie NA PEKNOM POLI poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na dialnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie  pre vašu rodinu.

Zistiť viac

ŠTVORLÍSTOK

2017
bytové domy
Trnava - Modranka

Komorné bývanie v štyroch nízkopodlažných bytových domoch s počtom 77 bytových jednotiek s balkónmi, loggiami, terasami či predzáhradkami. Až 400 m2 sme vyhradili pre obchodné prevádzky.

Zistiť viac

OC SOFI

2017
obchodné
Trnava
oc sofi

Obchodné centrum SOFI sa bude nachádzať na Bratislavskej ulici, ktorá patrí medzi najfrekventovanejšie ulice v Trnave čo dáva vysoký predpoklad pre úspešné nákupné centrum.

Zistiť viac

Beňovského

2017
byty
Vrbové

Rezidencia Beňovského vyrastá priamo v srdci Vrbového na ulici M. A. Beňovského. Spája v sebe všetko, čo očakávate od vlastného, moderného a najmä komfortného bývania na úrovni.

Zistiť viac

Vily Lužná

2019
rodinné domy
Dunajská Lužná

LOKALITA

Zistiť viac

Byty Miko

2018
bytový dom
Trnava

Bytový komplex MIKO je situovaný na predmestí Linčianska, kúsok od mestskej časti Modranka. Predstavuje všetko, čo možno očakávať od komfortného bývania na úrovni.

Zistiť viac

Lilum

2018
bytový dom
Bratislava

Projekt Lilum sa nachádza v mestskej časti Ružinov. Bytový dom ponúka 39 bytových jednotiek. Iba 3 byty na podlaží sú zárukou pokojného bývania a dobrých susedských vzťahov.

Zistiť viac

Greenvia

2017
bytový dom
Záhorská Bystrica

Pokojné bývanie, situované iba 15 minút od Bratislavy, v sebe spája modernú architektúru, komplexnú občiansku vybavenosť aj vysoký bytový štandard.

Zistiť viac

Green Village

2017
bytové domy
Dunajská Lužná

Rezidenčný projekt Green Village, situovaný v pokojnej lokalite Dunajská Lužná iba kúsok od Bratislavy, ponúka zaujímavé benefity.

Zistiť viac

Bottova

2016
bytový dom
Trnava

Projekt bytového domu naplno čerpá z potenciálu vyhľadávanej lokality iba kúsok od centra a so skvelou občianskou vybavenosťou.

Zistiť viac

Zelené átrium

2015
bytový dom
Trnava

Zelené átrium je prvý pasívny bytový dom na Slovensku. Ide o projekt ponúkajúci nadštandardné bývanie, ktoré predstavuje správnu investíciu do budúcnosti, komfortu a energetickej úspornosti.

Zistiť viac

Sun Garden

2015
rodinné domy
Bernolákovo

Projekt situovaný v dynamicky sa rozvíjajúcej obci, ktorá patrí k vyhľadávaným lokalitám – najmä vďaka občianskej vybavenosti a dostupnosti.

Zistiť viac

Leonardo

2012
polyfunkčný objekt
Trnava

Polyfunkčný dom Leonardo je situovaný v severovýchodnej časti historického jadra mesta. Ponúka vyvážený mix navzájom sa dopĺňajúcich funkcií ako obchod, služby, administratíva či bývanie.

Zistiť viac