Domy ROYALDOM

2019
byty
Častkovce

Chcete sa osamostatniť a plánujete kúpu niečoho vlastného? Mať svoj pozemok a bývať v kľudnej časti? A čo takto skúsiť benefity vidieka v Častkovciach… 

Častkovce sú dobre občiansky vybavená obec nachádzajúca sa v strede medzi Novým Mestom a Piešťanmi, s cenovo veľmi prijateľnými novostavbami!
Projekt sa nachádza vo veľmi pokojnej obci situovanej pod malými Karpatmi, vzdialenej 8 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan – svetových liečebných kúpeľov. Častkovce sú len 12 km od najbližšieho napojenia na diaľnicu D1 smer Bratislava alebo Žilina. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: potraviny, poštu, materskú školu, základnú školu, kaviareň, detské ihriská a športovisko. Jedná sa o komunikáciu v intraviláne obce, mimo hlavného dopravného ťahu. Okolie obce ponúka mnohé možnosti aktívneho oddychu hlavne v prírode. V blízkosti intravilánu obce sú lesy a cyklo-turistické trasy – ideálne miesto na šport, rekreačné aktivity a turistiku.

▼ Pozrite si našu ponuku novostavieb bytových domov ▼

Komorné 3 a 4 izbové byty s balkónom alebo vlastnou predzáhradkou – 84.900,- s DPH

Ako silný parter mnohých stavieb po celom Slovensku si realizátor vďaka bohatým skúsenostiam vybral to najzaujímavejšie a pripravil pre Vás viacero možností pre výber domovu s prívlastkom Vašich individuálnych preferencií.

Možnosť dokončenia aj na kľúč

Všetky novostavby sú inšpirované modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Samozrejmosťou je možnosť dokončenia na „kľúč“ v zmysle individuálnych preferencií klienta.

Aké bývanie v  je to pravé pre Vás? Byt či dom? Menší, veľký, v rade či samostatný? Máme pre Vás pripravené to čo hľadáte…

Vaše nové bývanie je možné zabezpečiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme.

Kontaktuje nás a radi Vám poradíme, ukážeme a vysvetlíme všetky benefity bývania v obytných projektoch od spoločnosti ROYALDOM.

TOMÁŠ ANDEL

0911 147 939

andel@neoreal.sk

Všetky projekty
Počet objektov 7
Počet bytov 14
Počet podlaží

Realizované služby

Ďalšie projekty

Dolinky

2019
pozemky
Moravany nad Váhom

Rodinné domy a pozemky kúsok od Piešťan. To je projekt Dolinky, ktorého hlavnými prívlastkami sú komfort, kvalita a bezpečie.

Zistiť viac

Slnečné pozemky

2019
pozemky
Cífer - Pác

Miesto ktoré splní všetky vaše požiadavky na bezpečné, kvalitné a moderné bývanie je práve v projekte Slnečné pozemky !

Zistiť viac

Veselé Bývanie

2018
rodinné domy
Veselé

Vždy ste túžili po priestrannom a modernom bývaní s vlastnou záhradou?

Zistiť viac

MARGARÉTKY

2018
rodinné domy
Slovenský Grob

Hľadáte cenovo dostupné bývanie v blízkosti Bratislavy s dobrým dopravným napojením, plnou občianskou vybavenosťou a malebným výhľadom na Malé Karpaty ?

Zistiť viac

ECO STATION

2018
administratíva
Trnava

ECO STATION ponúka kancelárske a ambulantné priestory najvyššieho štandardu, spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky na efektívne, variabilné a vysokokvalitné pracovné prostredie.

Zistiť viac

Domy ROYALDOM

2019
byty
Častkovce

Chcete sa osamostatniť a plánujete kúpu niečoho vlastného? Mať svoj pozemok a bývať v kľudnej časti? A čo takto skúsiť benefity vidieka v Častkovciach… 

Zistiť viac

Bývame MILO

2018
byty
Miloslavov

V tejto hektickej dobe prichádzame s obytným projektom Milo, ktorý je doslova oázou stvorenou pre pohodový život.

Zistiť viac

Na Peknom Poli

2017
rodinné domy
Trnava

Bývanie NA PEKNOM POLI poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na dialnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie  pre vašu rodinu.

Zistiť viac

ŠTVORLÍSTOK

2017
bytové domy
Trnava - Modranka

Komorné bývanie v štyroch nízkopodlažných bytových domoch s počtom 77 bytových jednotiek s balkónmi, loggiami, terasami či predzáhradkami. Až 400 m2 sme vyhradili pre obchodné prevádzky.

Zistiť viac

OC SOFI

2017
obchodné
Trnava
oc sofi

Obchodné centrum SOFI sa bude nachádzať na Bratislavskej ulici, ktorá patrí medzi najfrekventovanejšie ulice v Trnave čo dáva vysoký predpoklad pre úspešné nákupné centrum.

Zistiť viac

Beňovského

2017
byty
Vrbové

Rezidencia Beňovského vyrastá priamo v srdci Vrbového na ulici M. A. Beňovského. Spája v sebe všetko, čo očakávate od vlastného, moderného a najmä komfortného bývania na úrovni.

Zistiť viac

Vily Lužná

2017
rodinné domy
Dunajská Lužná

Ponúkame na predaj novostavby rodinných domov v obci Dunajská Lužná. Obec je vzdialená len 4km od Bratislavy a tým pádom ponúka budúcim obyvateľom pokojný kľud vidieka s dotykom hlavného mesta.

Zistiť viac

Byty Miko

2018
bytový dom
Trnava

Bytový komplex MIKO je situovaný na predmestí Linčianska, kúsok od mestskej časti Modranka. Predstavuje všetko, čo možno očakávať od komfortného bývania na úrovni.

Zistiť viac

Lilum

2018
bytový dom
Bratislava

Projekt Lilum sa nachádza v mestskej časti Ružinov. Bytový dom ponúka 39 bytových jednotiek. Iba 3 byty na podlaží sú zárukou pokojného bývania a dobrých susedských vzťahov.

Zistiť viac

Greenvia

2017
bytový dom
Záhorská Bystrica

Pokojné bývanie, situované iba 15 minút od Bratislavy, v sebe spája modernú architektúru, komplexnú občiansku vybavenosť aj vysoký bytový štandard.

Zistiť viac

Green Village

2017
bytové domy
Dunajská Lužná

Rezidenčný projekt Green Village, situovaný v pokojnej lokalite Dunajská Lužná iba kúsok od Bratislavy, ponúka zaujímavé benefity.

Zistiť viac

Bottova

2016
bytový dom
Trnava

Projekt bytového domu naplno čerpá z potenciálu vyhľadávanej lokality iba kúsok od centra a so skvelou občianskou vybavenosťou.

Zistiť viac

Zelené átrium

2015
bytový dom
Trnava

Zelené átrium je prvý pasívny bytový dom na Slovensku. Ide o projekt ponúkajúci nadštandardné bývanie, ktoré predstavuje správnu investíciu do budúcnosti, komfortu a energetickej úspornosti.

Zistiť viac

Sun Garden

2015
rodinné domy
Bernolákovo

Projekt situovaný v dynamicky sa rozvíjajúcej obci, ktorá patrí k vyhľadávaným lokalitám – najmä vďaka občianskej vybavenosti a dostupnosti.

Zistiť viac

Leonardo

2012
polyfunkčný objekt
Trnava

Polyfunkčný dom Leonardo je situovaný v severovýchodnej časti historického jadra mesta. Ponúka vyvážený mix navzájom sa dopĺňajúcich funkcií ako obchod, služby, administratíva či bývanie.

Zistiť viac