Ďalšia etapa projektu Častkovce spustená

Častkovce

Po úspešnom ukončení prvej etapy v projekte Častkovce, spúšťame ďalšiu etapu 9 bytových jednotiek s vonkajšími parkovacími státiami.

Ponúkame 1-izbové a 4-izbové byty o rozmeroch od 28,0 m2 do 115,8 m2.

POUŽITÉ MATERIÁLY
NOSNÉ KONŠTRUKCIE A PRIEČKY: základy sú betónové so železobetónovou doskou. Obvodové vonkajšie murivo z tehál HELUZ Family hr. 440mm. Priečky sú z tehál Heluz hr. 140mm.
STROPY A STRECHA: steny sú ukončené železobetónovým vencom, na ktorom je uložený drevený krov s krytinou značky Terran Danubia Evo, zateplený minerálovou vlnou 400mm.
VÝPLNE OTVOROV: všetky okná, vstupné vchodové dvere a dvere na terasu sú plastové biele, všetky okná a dvere sú s trojsklom s otváraním z boku aj ako vetračka, štandardná výbava: poistka proti chybnej manipulácii na OS (okná + mikroventilácia). Byt na 1.poschodí má strešné okná zn. VELUX.
ÚPRAVA STIEN: vnútorné steny sú z jednovrstvovej sádrovej gletovanej omietky. Obvodové murivo je upravené jadrovou omietkou a silikónovou omietkou.
VYKUROVANIE A ROZVODY: vykurovanie a ohrev TÚV je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom značky Viessmann s vodným podlahovým kúrením značky Comisa. Sú zabezpečené kompletné rozvody vody, kanalizácia domu, kompletná elektroinštalácia (vypínače a zásuvky- štandard biela, osvetlenie je ukončené spojkou “čokoládkou” svietidlá nie sú zahrnuté v cene), vrátane pripojenia do verejných sietí, slaboprúd a bleskozvod. Zmeny v rozvodoch za príplatok.
VONKAJŠIE ÚPRAVY: spevnené plochy pred vstupom a okolo celej budovy (spoločné priestory) vyhotovené z betónovej zámkovej dlažby. Oplotenie v prednej časti pozemku z betónových tvárnic, v bočnej časti (medzi predzáhradkami bytov) poplastované pletivo a oceľové stĺpy bez brány a bráničky.
MOŽNOSŤ ZAKÚPENIA:
– Parkovacieho státia do súkromného vlastníctva v cene 1.500.-EUR s DPH
INTERIÉR:
VCHODOVÉ DVERE DO BYTOV- dvere DRE v úprave CELL, biele
SCHODISKO- keramická gresová dlažba
CHODBA- keramická gresová dlažba
KOPKA- keramická gresová dlažba
EXTERIÉR:
BALKÓN- exteriérová mrazuvzdorná gresová dlažba so soklom, zábradlie

Obec Častkovce sa môže pýšiť svojou polohou v blízkosti Malých Karpát. Okolitá krása vám vyrazí dych a zároveň poskytne dostatočnú pohodu.

Výborná dostupnosť

Do okolitých miest to nemáte ďaleko. Bytové domy sa nachádzajú 8 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan. Najbližšie napojenie na diaľnicu D1 smer Bratislava alebo Žilina je od vás len 12 km.

Kompletná občianska vybavenosť

Cena nehnuteľnosti sa pohybuje od 33.900.-EUR do 97.900.-EUR

Byt je možné kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie ma neváhajte kontaktovať.

Všetky projekty
Počet objektov 3
Počet bytov 9
Počet podlaží 2

Realizované služby

Ďalšie projekty

Dolinky

2019
pozemky
Moravany nad Váhom

Rodinné domy a pozemky kúsok od Piešťan. To je projekt Dolinky, ktorého hlavnými prívlastkami sú komfort, kvalita a bezpečie.

Zistiť viac

Slnečné pozemky

2019
pozemky
Cífer - Pác

Miesto ktoré splní všetky vaše požiadavky na bezpečné, kvalitné a moderné bývanie je práve v projekte Slnečné pozemky!

Zistiť viac

MARGARÉTKY- skolaudované

2018
rodinné domy
Slovenský Grob

Hľadáte cenovo dostupné bývanie v blízkosti Bratislavy s dobrým dopravným napojením, plnou občianskou vybavenosťou a malebným výhľadom na Malé Karpaty ?

Zistiť viac

BYTY a DOMY ROYALDOM

2019
byty
Častkovce

Bytový dom/ČASTKOVCE/Rodinné domy/NOVÉ MESTO NAD VÁHOM/

Zistiť viac

Bývame MILO

2018
byty
Miloslavov

V tejto hektickej dobe prichádzame s obytným projektom Milo, ktorý je doslova oázou stvorenou pre pohodový život.

Zistiť viac

Na Peknom Poli

2017
rodinné domy
Trnava

Bývanie NA PEKNOM POLI poskytne atraktívne prostredie vilovej štvrte v severnej časti Trnavy – Kopánka, so scenériou Malým Karpát a výbornou dopravnou dostupnosťou ako do centra tak i na dialnicu. Okolie poskytne maximálny komfort občianskej vybavenosti a dokonalé súkromie  pre vašu rodinu.

Zistiť viac

ŠTVORLÍSTOK

2017
bytové domy
Trnava - Modranka

Komorné bývanie v štyroch nízkopodlažných bytových domoch s počtom 77 bytových jednotiek s balkónmi, loggiami, terasami či predzáhradkami. Až 400 m2 sme vyhradili pre obchodné prevádzky.

Zistiť viac

OC SOFI

2017
obchodné
Trnava

Obchodné centrum SOFI sa nachádza na Bratislavskej ulici, ktorá patrí medzi najfrekventovanejšie ulice v Trnave čo dáva vysoký predpoklad pre úspešné nákupné centrum.

Zistiť viac

Beňovského

2017
byty
Vrbové

Rezidencia Beňovského vyrastá priamo v srdci Vrbového na ulici M. A. Beňovského. Spája v sebe všetko, čo očakávate od vlastného, moderného a najmä komfortného bývania na úrovni.

Zistiť viac

Vily Lužná

2019
rodinné domy
Dunajská Lužná

LOKALITA

Zistiť viac

Byty Miko

2018
bytový dom
Trnava

Bytový komplex MIKO je situovaný na predmestí Linčianska, kúsok od mestskej časti Modranka. Predstavuje všetko, čo možno očakávať od komfortného bývania na úrovni.

Zistiť viac

Lilum

2018
bytový dom
Bratislava

Projekt Lilum sa nachádza v mestskej časti Ružinov. Bytový dom ponúka 39 bytových jednotiek. Iba 3 byty na podlaží sú zárukou pokojného bývania a dobrých susedských vzťahov.

Zistiť viac

Greenvia

2017
bytový dom
Záhorská Bystrica

Pokojné bývanie, situované iba 15 minút od Bratislavy, v sebe spája modernú architektúru, komplexnú občiansku vybavenosť aj vysoký bytový štandard.

Zistiť viac

Green Village

2017
bytové domy
Dunajská Lužná

Rezidenčný projekt Green Village, situovaný v pokojnej lokalite Dunajská Lužná iba kúsok od Bratislavy, ponúka zaujímavé benefity.

Zistiť viac

Bottova

2016
bytový dom
Trnava

Projekt bytového domu naplno čerpá z potenciálu vyhľadávanej lokality iba kúsok od centra a so skvelou občianskou vybavenosťou.

Zistiť viac

Zelené átrium

2015
bytový dom
Trnava

Zelené átrium je prvý pasívny bytový dom na Slovensku. Ide o projekt ponúkajúci nadštandardné bývanie, ktoré predstavuje správnu investíciu do budúcnosti, komfortu a energetickej úspornosti.

Zistiť viac

Sun Garden

2015
rodinné domy
Bernolákovo

Projekt situovaný v dynamicky sa rozvíjajúcej obci, ktorá patrí k vyhľadávaným lokalitám – najmä vďaka občianskej vybavenosti a dostupnosti.

Zistiť viac

Leonardo

2012
polyfunkčný objekt
Trnava

Polyfunkčný dom Leonardo je situovaný v severovýchodnej časti historického jadra mesta. Ponúka vyvážený mix navzájom sa dopĺňajúcich funkcií ako obchod, služby, administratíva či bývanie.

Zistiť viac