Rodinné domy PLUTO Zvončín

Na predaj
od 129 000,- €
rodinné domy
Zvončín

NEOREAL ponúka na predaj moderné tehlové rodinné domy „bungalov“ v novovznikajúcej lokalite „Nad Tehelňou“ obce Zvončín, vzdialenej iba 7 km severozápadne od Trnavy.

4-izbové rodinné domy PLUTO s rekuperáciou a energetickým certifikátom A1 spĺňajú podmienky moderného bývania za bezkonkurenčnú cenu situované na pozemkoch 599 m² a 602 m².

Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, garáže, dvoch samostatných izieb, spálne so šatníkom, kúpeľne, dvoch samostatných toaliet, technickej miestnosti, kuchyne s komorou a obývacej izby odkiaľ je prístup na 12 m² terasu. Dispozíciu je však možné individuálne upraviť na základe požiadaviek.

V cene „HOLODOM“ máte dokončené rozvody elektriky, vody, odpadu, plynu a ústredného kúrenia s plynovým kotlom, zásuvky, omietky, potery, fasáda, zateplenie, strecha, plastové okná, dvere, terasa, chodník a parkovacie státie zo zámkovej dlažby, terénne úpravy a oplotenie pozemku.

Za doplatok 2 500,-  € si bude možné dopriať i komfort podlahového kúrenia.

Pri dokončení domu „ŠTANDARD“ v cene 12 000,- € máte na výber zo širokej ponuky použitých materiálov interiérových dverí, zárubní, parkiet, sanity a batérie, dlažby a obkladov, vrátane montáže a kolaudácie domu.

Začiatok realizácie 07/17, ukončenie 8-12 mesiacov od začiatku výstavby.

Vychutnajte si pokojné moderné bývanie len 10 minút od Trnavy.


Máte záujem o projekt?

Kontaktujte nás

Peter Benčurík

+421 905 849 189
bencurik@neoreal.sk