Obchodno-skladová hala

na prenájom
2400,- EUR/mesiac
skladové a priemyselné objekty
Modranka

Ponúkame na prenájom novovybudovaný obchodno-skladový objekt v atraktívnej komerčnej časti pri Trnave.

Objekt je situovaný na vstupe v novovzniknutej komerčnej časti Trnava – Modranka pri predajni MERKURY MARKET na Seredskej ulici. Táto lokalita má výborné dopravné napojenie na diaľničnú sieť R1/D1 a jej vzdialenosť od Trnavy je 3km rýchlostnej ceste.

Predmetom prenájmu sú priestory pre obchodno-skladové využitie v oplotenom uzavretom areály v určené pre jednu alebo dve spoločnosti.

Budova pozostáva zo sendvičového systému LLENTAB a oceľovej konštrukcie. Administratívne ako aj obchodné priestory budú zateplené. Skladové priestory sú bez zateplenia s možnosťou zateplenia podľa dohody a požiadavky nájomcu. Vykurovanie je plynové so samostatnými meračmi spotreby plynu. Administratívne ako aj obchodné priestory sú klimatizované. Priestory sa prenajímajú s vybudovanou kuchynskou linkou s WC pre pánov a dámy. V prípade záujmu je možné priestory zariadiť kancelárskym nábytkom podľa dohody.

K objektu prislúcha 8 parkovacích státí. V prípade potreby je možné po dohode zabezpečiť aj ďalšie parkovacie kapacity.

Okolie areálu bude esteticky upravené sadovými úpravami so závlahou. Súčasťou areálu bude oddychová zóna so sedením, v zimnom období zasklená.

Všetky energie ako elektrina, voda, plyn bude mať samostatné meranie.

Budova bude vybavená zabezpečovacím zariadením pre každú časť samostatne s možnosťou pripojenia na pult centrálnej ochrany.

Objekt je skolaudovaný a pripravený k užívaniu.

Cena : 2400,-EUR/mesiac + DPH + energie


Chcete vedieť viac? Napíšte nám!

Máte záujem o projekt?

Kontaktujte nás

Andrej Matys

+421 911 321 474
matys@neoreal.sk