Vily Školská

Na predaj
od 157 300 EUR
rodinné domy
Dunajská Lužná

Naša spoločnosť vám ponúka na predaj novostavby rodinných domov v obci Dunajská Lužná. Obec je vzdialená len 4km od Bratislavy a tým pádom ponúka budúcim obyvateľom pokojný kľud vidieka s dotykom hlavného mesta. Obec je dostupná medzimestskou hromadnou dopravou, taktiež vlakovou dopravou. Počas roka 2017 je naplánovaná výstavby rýchlostnej cesty R7, ktorá má byť prístupná aj pre obyvateľov Dunajskej Lužnej prostredníctvom križovatky vo vzdialenosti cca 2km od obce smer Šamorín. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť v zmysle – materské škôlky, základná škola, zdravotné stredisko, pošta, potraviny, bankomat. Lokalita v ktorej prebieha výstavba projektu Vily Školská sa nachádza v absolútnom centre obce, v tichej , pokojnej a zastavanej časti , kde už budúcich vlastníkov neprekvapí žiadna okolitá výstavba. Rodinný dom ma celkovú plochu 114,83 m2 + prestrešená terasa 12,7 m2 a záhradný domček 7,22 m2. Stavba je dvojpodlažná, 4-izbová s príjemnou sviežou dispozíciou, s prihladnutím na úložné priestory a sociálne zázemie. Ku každému domu patria dve parkovacie státia. Výstavba aktuálne prebieha, termín dokončenia leto 2017. Možnosť dokončenia domu do štandardu.

 

Technická špecifikácia :

ZÁKLADY DOMU monolitické základové pásy vyliate betónom B 20 armované debniace tvárnice DT šírka 30cm základy vysypané netriedeným štrkom a zhutnené základová platňa previazaná roxorovou sieťovinou hr. 6mm 150/150 základová platňa vyliata betónom B 20

ZVISLÉ OBVODOVÉ KONŠTRUKCIE murivo Heluz 250 fasádny polystyrén hr. 160mm sieťka fasádne lepidlo Baumit, Relius silikátová omietka škrabaná, zrnitosť 1,5mm, Baumit vnútorná strojová omietka Baumit MPI 25 obkladové drevo

SKLADBA STRECHY vazníkový krov v spáde OSB doska asfaltová izolácia s funkciou parozábrany a poistnej hydroizolácie tepelná izolácia polystyrén geotextília fatrafol štrkový zásyp IZOLÁCIE Strešná izolácia Fatrafol a asfaltová lepenka na prízemí

VNÚTORNÉ STENY Vnútorné steny majú min. hrúbku 115 mm . Omietky – vápenno cementové.

NÁŠĽAPNÉ VRSTVY Zvuková izolácia – polystyrén hrúbky 120 mm, Al fólia, betónový poter hrúbky 70mm

OKNÁ trojsklo interiér – biele, exteriér – antracit vchodové dvere so svetlíkom, guľa/kľučka balkónové dvere s posunom

KANALIZÁCIA A VODOVOD Rozvody studenej a teplej úžitkovej vody sú vedené v potrubiach štandardne opatrených návlekovou tepelnou izoláciou ukončené plastovými uzávermi. Rozvody kanalizácie sú z plastových trubiek, 2x zabudovaný splachovací systém Geberit.

ELEKTROINŠTALÁCIE Elektrická inštalácia domov štandardne začína elektrickou skriňou na hranici pozemku, pokračuje do rozvádzača a ďalej medenými káblovými rozvodmi a koncovými prvkami. Zahŕňa: elektroinštaláciu vo všetkých miestnostiach, pripojenie káblovej televízie a internetu v obývacej izbe, príprava na TV a internet v ostatných miestnostiach. . Súčasťou dodávky sú kompletné vypínače a zásuvky v bielej farbe.

KÚRENIE teplovodné podlahové kúrenie rozdelovače na 1 NP a 2 NP zásobník na TV ohrievaný kotlom termostat – možnosť regulovať a nastavovať teplotu v jednotlivých miestnostiach

MAĽBY INTERIÉR Interiér je vymaľovaný

POZEMOK Zámková dlažba na terase, parkovacom mieste pre 2 autá a chodníku, okapový chodník s triedeným štrkom. Vyčistenie a zarovnanie pozemku zeminou.

OPLOTENIE – Gabionový plot z pohľadovej strany, ostatné ploty tvorené poplastovaným pletivom (mimo jestvujúcich). Pri vstupe do záhrady bránka.

ĎAŠIE VYBAVENIE predprípravana krb nerezový komín krbu El.prúd 220/380 V termostat predpokladane náklady 120 (85) /mes. alarm – základná predpríprava v holodome solár – základná predpríprava v holodome klíma – základná predpríprava v holodome predpríprava na videovrátnika záhradný domček (náraďovňa) Kryté stojisko pre odpad záhradný domček – úložisko (bicykle, šport) Zmena materiálov vyhradená.


Chcete vedieť viac? Napíšte nám!

Máte záujem o projekt?

Kontaktujte nás

Andrej Matys

+421 911 321 474
matys@neoreal.sk