Novostavby bungalovov

Na predaj
123 900 EUR
rodinné domy
Hlohovec

Ponúkame na predaj nové, prízemné 4 izbové rodinné dvoj domy so samostatným vstupom v obci Šulekovo.
Moderná dispozícia rodinného domu spolu tvorí 96m2 pekne presvetlenej úžitkovej plochy. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti prepojenej s kuchyňou v ktorej je k dispozícii aj špajza. V dome sa ďalej nachádza miestosť pre technické zabezpečenie a to plynové podlahové vykurovanie značky Rehau, elektrický ohrev vody so zásobníkom a prepojením na slnečný kolektor. Samostatné WC, kúpeľňu a tri komfortné spálne s ideálnou orientáciou na svetové strany.
Domy sú postavené z brúsenej tehly značky Heluz na pozemkoch o rozmere 420m2 s pripojením na všetky inžinierske siete. Každý dom je oddelený dvoma stenami z akustickej tehly s izoláciou medzi nimi, čo zabezpečuje absolútny komfort bývania. Rodinné domy sú postavené v energetickej triede A. Samozrejmosťou sú 6 komorové okná s izolačným trojsklom, čo vám zabezpečí minimálne náklady na prevádzku. Ku každému domu prislúchajú tri parkovacie státia.
V cene 123.900,-Eur získate naviac predprípravu na elektronický zabezpečovací systém, oplotenie domu a vymurovaný krb s krbovou vložkou pre zpríjemnenie zimných večerov s priateľmi a rodinou.


Chcete vedieť viac? Napíšte nám!

Máte záujem o projekt?

Kontaktujte nás

Tomáš Andel

+421 911 147 939
andel@neoreal.sk