Kompaktný moderný bungalov

Na predaj
127.000,-€
rodinné domy
Suchá nad Parnou

Ponúkame na predaj novostavbu kompaktného 4 izbového rodinného domu v obci Suchá nad Parnou/ Vlčia dolina, ktorý naplní očakávania dokonalého domova pre vás a vašu rodinu.
Samostatne stojaci rodinný dom typu bungalov s výmerou pozemku 407 m2 a úžitkovou plochou 108 m2 plus 20 m2 terasa je situovaný v krásnej novovybudovanej tichej časti obce vzdialenej iba 7 km od Trnavy. Lokalita ponúka krásny výhľad, možnosti športových aktivít a relaxu, kde sa všetky vaše sny a túžby o dokonalom domove stávajú skutočnosťou.
Dispozične dom pozostáva zo vstupnej predsiene, kúpeľne s toaletou, druhej samostatnej toalety, technickej miestnosti, 3 samostatných nepriechodných izieb a priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou. V celom dome je podlahové vykurovanie zabezpečené elektrickým kotlom plus v obývacej izbe je krb s prieduchmi do všetkých miestností domu. Dom sa predáva v štádiu holodom, plastové okná s izolačným 3sklom, vchodové dvere, podlahy ukončené poterom, sadrokartónové stropy plus 30 cm izolácia, vnútorné omietky, vonkajšia fasáda plus zateplenie 100 mm. Ukončenie výstavby je plánované na júl 2017.

 


Máte záujem o projekt?

Kontaktujte nás

Jakub Feranec

+421 904 618 332
feranec@neoreal.sk