Exkluzívny nebytový priestor

Na predaj
259 000,-EUR
priestory
Trnava

Ponúkame na predaj / prenájom exkluzívny administratívny priestor v jedinečnom polyfunkčnom dome LEONARDO v centre mesta Trnava na ulici Jána Hollého.

Priestor o výmere 72 m2 sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží so severo -západnou orientáciou. Jedným z najväčších benefitov samotného priestoru je jeho výhľad na historické dominanty mesta. Cez hliníkové okná Reynaers máte jedinečný výhľad na palácovú zástavbu univerzitných budov, Arcibiskupský úrad, rannobarokový Chrám sv. Jána Krstiteľa a mnoho ďalších cenných historických budov.

Priestor po vstupe ponúka časť pre usadenie návštevy, zasadačku, tri polouzavreté kancelárie a jednu samostatnú kanceláriu. Priečky oddeľujúce jednotlivé zóny sú realizované z kvalitného skla od podlahy po strop. V pracovnej časti je položený priemyselný koberec v reprezentatívnom dizajne. Rozvody elektrických zásuviek a dátových káblov do každej pracovnej časti sú realizované v dostatočnom počte.

Samozrejmosťou je moderne zariadená kuchyňa a hygienické zázemie pre dámy a pánov.

Prestávku počas práce najviac oceníte na priestrannej loggii o výmere 8 m2 s výhľadom na mestské dominanty.

K priestoru prislúchajú dve garážové parkovacie státia v suteréne polyfunkčného domu s kamerovým systémom.

V prípade potreby skladovania alebo krátkodobého uskladnenia je k dispozícii  priestor o výmere 12 m2 za cenu 15€ na mesiac v suteréne objektu.

Administratívny priestor sa predáva / prenajíma kompletne zariadený moderným nábytkom.

V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.


Chcete vedieť viac? Napíšte nám!

Máte záujem o projekt?

Kontaktujte nás

Michal Žitník

+421 911 123 474
zitnik@neoreal.sk